Kıbrıs , Girne, Lefkoşa ve Gazimagosa General Klima Yedek Parça ve Aksesuar Hizmeti

Son teknoloji ve yenilikçi General  yedek parça ve aksesuarlarıza General klima servis aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Merkezi Japonya’da olan ve dünyanın en iyi klima markaları arasında gösterilen General için üretilen orijinal yedek parçaları sağlayarak sizlere sorunsuz klima kullanımı sunuyoruz.

Ayrıca General klimalar için üretilen aksesuar teknolojisini de evinize getiriyoruz. Cihazınızın modeline göre yeni çıkan ürünler hakkında sizi bilgilendiriyor, satışını yapıyor ve kullanım bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.

Orijinal olmayan yedek parça ve aksesuarların klimalarda geri dönüşü olmayan sorunlara yol açtığını bilinci ile hareket ederek müşterilerimize en iyiyi sunmaya özen gösteriyoruz.

Kıbrıs'ın her semtine ulaşan servis ağı ve desteği ile 7/24 arıza ve bakım taleplerinizi karşılayan General klima servisi çağrı merkezi numaralarından yeni çıkan aksesuarlar hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

General  Klima Servisi; hızlı, güvenilir, fark yaratan, deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışı.

General marka cihazların bakım, onarım – tamir, montaj – söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

GeneralKlima_logo
Sevis Talebi Formu