Kıbrıs , Girne, Lefkoşa ve Gazimagosa Mitsubishi Electric Klima Yedek Parça ve Aksesuar Hizmeti

Son teknoloji ve yenilikçi MITSUBISHI ELECTRIC yedek parça ve aksesuarlarıza Mitsubishi Electric klima servis aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Merkezi Japonya’da olan ve dünyanın en iyi klima markaları arasında gösterilen Daikin için üretilen orijinal yedek parçaları sağlayarak sizlere sorunsuz klima kullanımı sunuyoruz.

Ayrıca Daikin klimalar için üretilen aksesuar teknolojisini de evinize getiriyoruz. Cihazınızın modeline göre yeni çıkan ürünler hakkında sizi bilgilendiriyor, satışını yapıyor ve kullanım bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.

Orijinal olmayan yedek parça ve aksesuarların klimalarda geri dönüşü olmayan sorunlara yol açtığını bilinci ile hareket ederek müşterilerimize en iyiyi sunmaya özen gösteriyoruz.

Kıbrıs'ın her semtine ulaşan servis ağı ve desteği ile 7/24 arıza ve bakım taleplerinizi karşılayan mitsubishi electric klima servisi çağrı merkezi numaralarından yeni çıkan aksesuarlar hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Mitsubishi Klima Servisi; hızlı, güvenilir, fark yaratan, deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışı.

Mitsubishi  Electric marka cihazların bakım, onarım – tamir, montaj – söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

Sevis Talebi Formu